Nebe – Peklo – Ráj – 2.12.2022

Ahoj holky a pánové,

rády bychom vás tak jako předchozí roky, pozvaly na mikulášskou akci pod názvem

NEBE – PEKLO – RÁJ ANEB ČERTI POD NEBESKÝM DOHLEDEM, která se uskuteční v pátek 2.12.2022 a v sobotu 3.12.2022 od 16:00 do 17:45 hodin. 

Tato zážitková nadílka je pro rodiny s dětmi, kteří si chtějí prožít mikulášskou nadílku.
Bojíte se, že budeme strašit děti? Chtěly bychom vás uklidnit a říct „Kdepak!!!“ Rádi bychom s dětmi prožili ladovské peklo i nebe v pohádkovém prostředí. Takže strašení se opravdu bát nemusíte.

Budeme rádi, když o této akci řeknete i svým kamarádům a známým. Akce je určena i pro veřejnost, nejen pro rodiče a děti Kulihrášku.

A teď už důležité informace.

JAKÁ JE CENA:

380 Kč/dítě

80 Kč/dospělí

V ceně vstupenky je zahrnut: celý program, ovoce, perník, koláče, lucernička a teplý mošt pro dítě, který si můžete v klidu vychutnat při čekání u pekelné brány.

KDE SE AKCE KONÁ:

V multifunkčním prostoru Everything, (adresa: Náměstí Republiky 56)

Před dveřmi bude hořet oheň a u něj uvidíte čerta Uriáše a pekelný bár. Tak tam je pekelná brána, u ní se každý hříšník musí upsat peklu svým otiskem prstu. Pak teprve budete vpuštěni do pekla.

JAK SE PŘIHLÁSIT, ANEB NĚKOLIK KROKŮ CO JE POTŘEBA UDĚLAT A NEZAPOMENOUT:

  1. Vstupenku si můžete zakoupit ZDE (ve vstupence vyberete čas, který pak napíšete do přihlášky k hříchům a chválám)
  2. Po zakoupení vstupenky vyplňte přihlášku, alias Knihu hříchů a pochval vašeho dítěte, odkaz ZDE (max. 2 hříchy a 2 chvály v jednoduchých větách)
  3. Nezapomeňte přihlášku zkontrolovat a potvrdit správnost údajů!!!

CO DĚLAT, KDYŽ JE KAPACITA NAPLNĚNA A VSTUPENKY VYPRODÁNY:

  1. Otevřete si přihlášku ZDE a přihlásíte se jako náhradník
  2. Zavoláte Lídě (kontakt: 603116244), a domluvíte se s ní, kam by vás ještě zařadila, pokud bude ještě možnost

JAK CELÁ AKCE PROBÍHÁ:

U pekelné brány na vás bude čekat čert Uriáš, kterému se upíšete otiskem prstu peklu. Při vstupu si naši nezbední čertíci pohrají s vašimi ratolestmi a poté vás bude čekat cesta k Luciferovi. Po cestě se ještě zastavíte u mincovníka – převozníka, kde si vyrazíte mince, abyste se mohli případně vykoupit z pekla.

Pak už vkročíte ke skutečnému králi pekla – Luciferovi, kde si vaše děti vyslechnou hříchy (nebojte Lucifer je sice čert jak se patří, ale nestraší). Doporučujeme si připravit pro Lucifera nějakou písničku či básničku, ty on tuuuuzéééé rááád.

Pak už si vás převezme Anděl Petronel, který vás odvede k nebeské bráně, kde na vás bude čekat anděl s Mikulášem. Potěšíte-li anděli a Mikuláše, jistě s prázdnou neodejdete.

Více o celé akci naleznete na stránkách Lídy ZDE

Určitě doporučujeme se přihlásit co nejdříve, protože o tuto akci bývá opravdu velký zájem.

Lída a Petra