PŘÍMĚSTKÝ TÁBOR 26.-30.7.2021 – Hravý tábor v pohybu

nahrávám mapu....

Datum / čas
26.07.2021 - 30.07.2021
8:00 - 16:00

Místo konání
RC Kulihrášek

Kategorie


Příměstský tábor je určen pro děti navštěvující 1.-5. třídu základní školy, jejichž oba rodiče jsou zaměstnaní.

Základním motem příměstského tábora je pohyb, příroda a hra. Děti si vyzkouší známé i neznámé hry a sporty, protáhnou svá těla pomocí dětské jógy, poznají co to je “ orientační běh“, hravou formou se seznámí  s mapou, zkusí projít bludištěm, najít poklad a za překvapením vyjedou na dobrodružný výlet.

Doba konání: po – pa 8:00 – 16:00

Kde probíhá příměstský tábor: základna je provozovna RC Kulihrášek, Dašická 169, Pardubice. Využívat budeme vlastní uzavřenou zahradu u dětské skupiny Kuliklubíčko na adrese Zajíčkova 1575. Pohybovat se budeme také v lese Studánka či jiných přírodních místech v okolí Pardubic, případně v tělocvičně. V případě tří a více zájemců z jedné vzdálenější lokality např. Ohrazenice, Dukla aj. můžeme zajístit ranní přebírání dětí u školy.

 

Plnohodnotná strava je zajištěna. O děti se budou starat zkušení a kreativní pedagogičtí pracovníci.

Příměstský tábor organizovaný KLUBEM K RODINNÉHO CENTRA KULIHRÁŠEK je finančně podpořený EU – Operační program zaměstnanost. Rodiče hradí pouze příspěvek na stravu a případnou dopravu dětí. Cena 850Kč/příměstský tábor.

Jak se přihlásit?  Vyplnit online přihlášku do KLUBU K a současně na příměstský tábor, čímž rezervujete místo svému dítěti.  ZDE

Co je třeba dále? 

Vyplnit, podepsat, oskenovat či ofotit níže uvedené dokumenty – závaznou přihlášku a přílohu k přihlášce. Sken pošlete na email klubk.kulihrasek@seznam.cz. Dokumenty v tištěné formě donesete až na domluvenou schůzku.

1. Závazná přihláška je ke stažení ZDE

2. Příloha: Potvrzení o postavení na trhu práce od obou rodičů dítěte. Vyberte potvrzení dle své situace na trhu práce:

A) Jsem zaměstnanec – Stáhněte potvrzení Příloha-zaměstnanec

B) Jsem OSVČ, podnikatel – Stáhněte potvrzení Příloha-CSSZ

C) Jsem student či se rekvalifikuji – Stáhněte potvrzení Příloha-student

D) Jsem veden na Úřadu práce – Stáhněte potvrzení Příloha-UP

3. Smlouva o péči: 

O poskytování služby péče o dítě v Klubu K, na příměstském táboře bude s organizací RC Kulihrášek, z.s. a s rodičem, podepsána písemná „Smlouva o poskytování služby péče o dítě v klubu K a na příměstském táboře“.

Termín podpisu smlouvy bude individuálně dohodnut po předložení (zaslání) požadovaných dokumentů (přihláška a vazba na trh práce obou rodičů / resp. jiné osoby pečující o dítě ve společné domácnosti/). Na domluvenou schůzku rodiče přinesou tištěné vyplněné dokumenty.

Bližší informace vám poskytneme na telefonu 723642928 nebo na emailu: klubk.kulihrasek@seznam.cz