PŘÍMĚSTKÝ TÁBOR 9.-13.8.2021 – Vzhůru za objevy

nahrávám mapu....

Datum / čas
09.08.2021 - 13.08.2021
8:00 - 16:00

Místo konání
RC Kulihrášek

KategoriePříměstský tábor je určen pro děti navštěvující 1.-5. třídu základní školy, jejichž oba rodiče jsou zaměstnaní.

Základním motem příměstského tábora je zkoumání, objevování, tvoření a kreativita. Děti si sami zkusí na něco přijít, něco nového objevit a vytvořit. Nepůjde jen o přírodovědné pokusy a hry,  děti si vyrobí také své přírodní mýdlo,  nebo společné dílo z přírodních materiálů. Vše si pěkně zdokumentují. Součástí bude i výlet.

Doba konání: po – pa 8:00 – 16:00

Kde probíhá příměstský tábor: základna je provozovna RC Kulihrášek, Dašická 169, Pardubice. Využívat budeme vlastní uzavřenou zahradu u dětské skupiny Kuliklubíčko na adrese Zajíčkova 1575. V případě tří a více zájemců z jedné vzdálenější lokality např. Ohrazenice, Dukla aj. můžeme zajístit ranní přebírání dětí u školy.

Plnohodnotná strava je zajištěna. O děti se budou starat zkušení a kreativní pedagogičtí pracovníci.

Příměstský tábor organizovaný KLUBEM K RODINNÉHO CENTRA KULIHRÁŠEK je finančně podpořený EU – Operační program zaměstnanost. Rodiče hradí pouze příspěvek na stravu a případnou dopravu dětí. Cena 850Kč/příměstský tábor.

Jak se přihlásit?  Vyplnit online přihlášku do KLUBU K a současně na příměstský tábor, čímž rezervujete místo svému dítěti.  ZDE

Co je třeba dále? 

Vyplnit, podepsat, oskenovat či ofotit níže uvedené dokumenty – závaznou přihlášku a přílohu k přihlášce. Sken pošlete na email klubk.kulihrasek@seznam.cz. Dokumenty v tištěné formě donesete až na domluvenou schůzku.

1. Závazná přihláška je ke stažení ZDE

2. Příloha: Potvrzení o postavení na trhu práce od obou rodičů dítěte. Vyberte potvrzení dle své situace na trhu práce:

A) Jsem zaměstnanec – Stáhněte potvrzení Příloha-zaměstnanec

B) Jsem OSVČ, podnikatel – Stáhněte potvrzení Příloha-CSSZ

C) Jsem student či se rekvalifikuji – Stáhněte potvrzení Příloha-student

D) Jsem veden na Úřadu práce – Stáhněte potvrzení Příloha-UP

3. Smlouva o péči: 

O poskytování služby péče o dítě v Klubu K, na příměstském táboře bude s organizací RC Kulihrášek, z.s. a s rodičem, podepsána písemná „Smlouva o poskytování služby péče o dítě v Klubu K a na příměstském táboře“.

Termín podpisu smlouvy bude individuálně dohodnut po předložení (zaslání) požadovaných dokumentů (přihláška a vazba na trh práce obou rodičů / resp. jiné osoby pečující o dítě ve společné domácnosti/). Na domluvenou schůzku rodiče přinesou tištěné vyplněné dokumenty.

Bližší informace vám poskytneme na telefonu 723642928 nebo na emailu: klubk.kulihrasek@seznam.cz