Sebevědomé dítě, aneb jak budovat sebedůvěru dětí

mapa není k dispozici

Datum / čas
10.12.2022
10:00 - 12:00

Místo konání
Dětská skupina Kuliklubíčko - RC Kulihrášek

Kategorie


Srdečně zveme všechny zájemce na prožitkový seminář o tom, jak budovat sebedůvěru dítěte, který se koná v sobotu 10.12.2022 od 10 do 12 hodin.

Lektor: Věra Quinn, zkušená rodinná koučka, autorka konceptu „Výchova srdcem“

Cena: 120Kč nečlenové

80Kč členové RC Kulihrášek a rodiče dětí v dětských skupinách RC Kulihrášek, z.s.

Přihlášky: jsou nutné předem přes formulář ZDE

 

O čem seminář je

To, jak vnímáme sami sebe, přímo a zásadně ovlivňuje všechny oblasti naše celého života. Vím, že to dokážu, že si v této situaci poradím. Podle toho se chovám, volím jednotlivé kroky, které mi moji představu potvrdí. Vím, že jsem jen na obtíž a v ničem nejsem dobrý, chovám se tak a dělám rozhodnutí, které mi i v tomto případě moji představu potvrdí.

Na setkání budeme hovořit o tom, jak dětem umožnit vyrůstat s jejich vrozenou představou, že vše je možné a ony jsou počátkem všeho, co se v jejich životech odehrává. Povíme si, co dělat, jak se chovat a co říkat, abychom nemusely později sledovat své dospělé děti, jak s obavami odkládají naplnění svého potenciálu a splnění si svých snů.

Začít však budeme muset u  sebe.

Lektorka velmi uvítá zaslání vašich dotazů před účastí na setkání na  e-mail: veraquinn1@gmail.com.  Ve vašem mailu prosím uveďte, chcete-li , aby se k dotazu vyjádřila v rámci setkání nebo odpověděla soukromě.