Náš tým

Mgr. Táňa Pipková

Zakladatelka a ředitelka dětských skupin Kuliklubíčko a MiniKuliklubíčko. Maminka dvou dětí se vzděláním přírodovědným, pedagogickým a certifikátem chůvy, má dvacetiletou praxi s péčí o malé děti. Věnuje se především administrativě a metodickému vedení, ale velmi ráda si přijde s dětmi zazpívat, zacvičit či se proběhnout v blízkém lese.

Markéta Podařilová

Pečovatelka v dětské skupině se zdravotnickým vzděláním. Milá „teta“, která se věnuje především nejmenším dětem již přes 7 let. Zkušenosti nasbírala v miniškoličce a mikrojeslích. Ráda s dětmi kreslí a čte.

Jitka Patřičná

Pečovatelka v dětské skupině s certifikátem chůvy. Zkušená a laskavá „teta“, maminka dvou dětí, má třináctiletou praxi v péčí o malé děti. S dětmi nejraději hraje hry a prohlíží knížky.

Tamara Práchenská

Pečovatelka v dětské skupině se vzděláním sociálním i certifikátem chůvy. Tvořivá maminka zvídavého klučiny s praxí 8 let v miniškoličce a mikrojeslích. Baví ji s dětmi zpívat a didakticky je rozvíjet.

Vanda Víšková

Mladá pečovatelka v dětské skupině s certifikátem chůvy. Milá „teta“, která si s dětmi nejraději hraje či je pohybově rozvíjí. S dětmi pracuje již 3 roky.